O projektu ...

Klamovka Gardens nabídne exkluzivní možnost získat bydlení v blízkosti centra Prahy, kde budete mít vše důležité po ruce.

Oblast, kde Klamovka Gardens vyroste, v poslední době vzkvétá. Neváhejte a získejte nové byty, které nabídnou vysoký standard zaručující jak vysokou kvalitu života, tak případnou investiční hodnotu. Ti, co o koupi přemýšlí kvůli investici, se mohou navíc s investorem dohodnout na následném zajíštění nájemců a správě a nechat peníze pracovat bez starostí.

PROHLÉDNĚTE SI STANDARDY PROJEKTU

Vybírat budete moci ze 116 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Samozřejmostí je podzemní parkování, které vnímáme v rezidenční parkovací oblasti s nedostatkem volných parkovacích ploch jako důležitou součást nově vznikajícího bytového komplexu.

Exkluzivitu lokality definuje především Anděl, nacházející se pouhé 2 tramvajové zastávky od Klamovka Gardens. Ten samotný disponuje bohatou občanskou vybaveností. Tu nabízí především OC Nový Smíchov. Komu je blízkost Anděla málo, tomu připomeneme, že za méně než 20 minut se veřejnou dopravou dostanete až na Václavské náměstí.

Ale navíc, kdo by chtěl tak daleko jezdit, když vše, co vás napadne, budete mít po ruce. V bezprostřední blízkosti je široký výběr z mnoha různých obchodů, 2 multikina, několika divadel (včetně Švandova či Národního), široká paleta hospůdek, barů a restaurací a mnoho dalšího. Mladé rodiny zajisté ocení množství mateřských, základních i středních škol, ze kterých je na výběr. Namátkově se třeba Gymnázium Jiřího Škvoreckého nachází hned naproti Klamovka Gardens.

Kdo tedy hledá mezi nově vznikajícími projekty výjimečnost, je na správném místě.

Klamovka Gardens


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.